Pracownik serwisu sprzątającego

pełny etat W przemysłowy
  • Data wysłania : 10 maja, 2024
  • Wynagrodzenie: €1,327.00 - €1,327.00 / Cogodzinny
  • 0 aplikacji
  • Wyświetlenia) 61
Wyślij e-mailem ofertę pracy

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 4596
  • Oferowane wynagrodzenie 1000
  • Szczebel kariery Rozrusznik
  • Doświadczenie Less Than 1 Year
  • Płeć Mężczyzna
  • Kwalifikacje Certyfikat

Opis pracy

Pol Flex BV prowadzi działalność w sektorze pośrednictwa pracy na terenie Holandii. Staramy się zapewnić najlepsze doświadczenia zawodowe. Pragniemy także oferować pracodawcom najlepszych ludzi. Robimy to poprzez wcześniejsze omówienie życzeń i oczekiwań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie.
Podczas osobistej rozmowy z naszym konsultantem przyjrzymy się Twoim mocnym stronom. Szukamy dla Ciebie najlepszego możliwego dopasowania!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Serwis sprzatający
Miejscowoś: Sneek
Szukasz ciekawej i zróżnicowanej pozycji? W takim razie być może mamy coś dla Ciebie!
Jeden z naszych klientów poszukuje entuzjastycznego i zmotywowanego pracownika sprzątajacego w Sneek.
Opis pracy:
Jako opiekun wnętrz jesteś odpowiedzialny za sprzątanie i konserwację różnych przestrzeni.
Dotyczy to 30/35 godzin tygodniowo. Godziny pracy ustalane są po konsultacji. Zwykle jest to od 8:00 do 17:00.
Dni robocze: pon.-pt
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zgodnie z Cao Schoonmaak- en Glazenwassersbedrijf: 13,42 €/godz. brutto
  • Miłą, nieformalną atmosferę pracy;
  • Możliwości awansu;
Oczekujemy:
  • Jesteś elastyczny;
  • Mieszkasz w okolicy Sneek;
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B;
  • Umiesz pracować samodzielnie i w zespole;
  • Mówisz po holendersku lub angielsku;
Zainteresowała Cię nasza oferta pracy?

Jeśli uważasz, że jesteś idealnym kandydatem, aplikuj, a my czekamy na Twoją odpowiedź. Czy masz jakieś pytania dotyczące tego wakatu? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Tel. 058-7920029

Wymagane umiejętności

Inne prace, które mogą Ci się spodobać