Pracownik produkcji łodzi – laminiarz

pełny etat W jachtowy
  • Data wysłania : 6 czerwca, 2024
  • Wynagrodzenie: $16.00 - $17.00 / Cogodzinny
  • 0 aplikacji
  • Wyświetlenia) 72
Wyślij e-mailem ofertę pracy

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 4655
  • Oferowane wynagrodzenie 1000
  • Szczebel kariery Others
  • Doświadczenie Less Than 1 Year
  • Płeć Mężczyzna
  • Kwalifikacje Certyfikat

Opis pracy

Pol Flex BV prowadzi działalność w sektorze pośrednictwa pracy na terenie Holandii. Staramy się zapewnić najlepsze doświadczenia zawodowe. Pragniemy także oferować pracodawcom najlepszych ludzi. Robimy to poprzez wcześniejsze omówienie życzeń i oczekiwań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie.
Podczas osobistej rozmowy z naszym konsultantem przyjrzymy się Twoim mocnym stronom. Szukamy dla Ciebie najlepszego możliwego dopasowania!

Wraz z całym zespołem będziesz pracował dla jednej z najwiekszych firm w Holandii dbając o jej dobry wizerunek oraz najwyższą jakość dostarczanych do klienta produktów.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji elementów z poliestru,
Miejscowoś: Lelystad

Wymagania:

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku (wymagana znajomość laminowania metodą vacuum),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • możliwość podjęcia pracy stałej na terenie Holandii,
  • prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem,
  • jesteś dokładny i zdolny do intensywnej pracy
  • posiadasz zdolności techniczne,

Oferujemy:

  • umowa o pracę na holenderskich warunkach,
  • zatrudnienie zgodne z CAO firmy,
  • stałą pracę z gwarancją godzin (40H) z możliwością nadgodzin,
  • tygodniowe wypłaty na konto,
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych opłacane przez firmę,
  • ubezpieczenie zdrowotne (tygodniowo pobierane z wypłaty w wysokości 35,52€),
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą w Holandii,
  • jeżeli posiadasz własne auto na dojazdy do pracy wypłacamy 10€ dziennie + 0,23€ za kilometr (obliczane na podstawie Google maps z zakwaterowania do miejsca pracy i spowrotem),
  • możliwość przejścia na stały kontrakt!

Zainteresowała Cię nasza oferta pracy?

Jeśli uważasz, że jesteś idealnym kandydatem, aplikuj, a my czekamy na Twoją odpowiedź. Czy masz jakieś pytania dotyczące tego wakatu? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Tel. 058-7920029

Inne prace, które mogą Ci się spodobać