Kierowca ciężarówki C z kodem 95

pełny etat W przemysłowy
  • Data wysłania : 6 czerwca, 2024
  • Wynagrodzenie: €1,800.00 - €1,900.00 / Cogodzinny
  • 0 aplikacji
  • Wyświetlenia) 63
Wyślij e-mailem ofertę pracy

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 4651
  • Oferowane wynagrodzenie 1000
  • Szczebel kariery Others
  • Doświadczenie Less Than 1 Year
  • Płeć Mężczyzna
  • Kwalifikacje Certyfikat

Opis pracy

Pol Flex BV prowadzi działalność w sektorze pośrednictwa pracy na terenie Holandii. Staramy się zapewnić najlepsze doświadczenia zawodowe. Pragniemy także oferować pracodawcom najlepszych ludzi. Robimy to poprzez wcześniejsze omówienie życzeń i oczekiwań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie.
Podczas osobistej rozmowy z naszym konsultantem przyjrzymy się Twoim mocnym stronom. Szukamy dla Ciebie najlepszego możliwego dopasowania!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca ciężarówki z kodem 95
Miejscowoś: Lemmer
Na wakacje poszukujemy kierowcy ciężarówki do piekarni w Lemmer, którego nie odstraszają nocne podróże. Poszukujemy dwóch kandydatów.
Dla pierwszego kandydata godziny pracy są od poniedziałku do piątku w godzinach od 02:00 do 09:00/09:30.
Serwis raz w miesiącu również w soboty.
Dla pozostałych kandydatów godziny pracy są od poniedziałku do piątku w godzinach od 4:00 do 11:30.
Dwa razy w miesiącu również w soboty.
Praca polega głównie na załadunku i rozładunku. Jako kierowca ciężarówki dbasz o to, aby świeże pieczywo trafiło do zadowolonych klientów. Twoim najważniejszym zadaniem jest bezpieczna i terminowa dostawa produktów do różnych lokalizacji w Holandii (Fryzja). Podczas dostaw jesteś pierwszym punktem kontaktu dla klientów piekarni.
Oczekujemy:
• Posiadasz ważne prawo jazdy C z kodem 95 i masz doświadczenie jako kierowca ciężarówki,
• Jesteś dostępny rotacyjnie w soboty,
• Jesteś gotowy do pracy na nocne zmiany,
Oferujemy:
• Dobre wynagrodzenie 18,19 €/h brutto,
• Bardzo zróżnicowana praca w lokalnej firmie rodzinnej,
• Pracę ze świetnym i pełnym zaangażowania zespołem,
Jesteś entuzjastyczny lub masz jakieś pytania?
Zadzwoń: 058-7920029
Możesz także wysłać swoje CV na adres: info@polflexbv.nl

Inne prace, które mogą Ci się spodobać