Monter rur

pełny etat W zbudować
  • Data wysłania : 10 maja, 2024
  • Wynagrodzenie: €8.00 - €15.00 / Cogodzinny
  • 0 aplikacji
  • Wyświetlenia) 26
Wyślij e-mailem ofertę pracy

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 4598
  • Oferowane wynagrodzenie 1000
  • Szczebel kariery Rozrusznik
  • Doświadczenie Less Than 1 Year
  • Płeć Mężczyzna
  • Kwalifikacje Certyfikat

Opis pracy

Dla naszych klientów w Holandii poszukujemy doświadczonych monterów rur

Profil montera rur

Na tym stanowisku jesteś odpowiedzialny za wykonanie wszystkich typowych połączeń i prac montażowych we wszystkich pozycjach.
Obejmuje to pomiar, przetwarzanie i instalowanie rur.

Zadania i odpowiedzialności

  • Niezależnie od rysunku, jesteś odpowiedzialny za dobry i dokładny produkt końcowy.
  • Powinieneś posiadać wiedzę materiałowa: stal nierdzewna, stop żelaza i żelaza, aluminium.

Edukacja i doświadczenie

  • Możliwość samodzielnego czytania rysunku technicznego
  • Wymagany podstawowy VCA
  • Posiadasz intuicje techniczną

Osobowość i kompetencje

  • Jesteś elastyczny pod względem godzin pracy i aktywności
  • Jesteś dokładny i zdolny do szybkiej pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie i inne warunki zatrudnienia zgodne z CAO small metal, CAO metalelektro
  • Zatrudnienie tymczasowe, z perspektywą stałego zatrudnienia
  • Zacznij z nami współprace już dziś

Wymagane umiejętności

Inne prace, które mogą Ci się spodobać