Spawacz konstr stalowych

Szukamy doświadczonych spawaczy dla różnych klientów w Holandii.

Profil Spawacz konstrukcji stalowych
Jako spawacz jesteś odpowiedzialny za wykonywanie prac spawalniczych na konstrukcjach stalowych.
Spawacz musi posiadać kwalifikacje zgodnie z EN-ISO 9606-1 dla procesu spawania 135/138 i grupy materiałów dodatków spawalniczych FM1 / FM2 95% spoin to szwy FW (spawanie kątowe), więc spawacz musi być w każdym przypadku zakwalifikowany do FW w pozycji PA i PB, a być może także w przypadku BW (spawanie tępe) certyfikowane w pozycji PA, ale jest to mniej ważne.
Certyfikaty muszą być ważne, z półrocznym / dwu letnim potwierdzeniem kwalifikacji, w przeciwnym razie certyfikaty nie będą akceptowane.

Zadania i odpowiedzialność
Możliwość samodzielnego spawania w różnych pozycjach.
Codziennie przydzielone zadania realizujesz pod kierownictwem kierownika hali
Jesteś ważnym ogniwem w realizacji projektów.
Pracujesz razem z dużą grupą entuzjastycznych kolegów.

Edukacja i doświadczenie
Certyfikaty spawalnicze zgodne z EN-ISO 9606-1 dla procesu spawania 135/138 Pozycje spawania PA i PB
Udokumentowane doświadczenie jako spawacz konstrukcji stalowych
Wymagany podstawowy VCA
Posiadasz techniczną wnikliwość/intuicje

Osobowość i kompetencje
Jesteś elastyczny pod względem godzin pracy i aktywności i zdolne do szybkiej pracy
Jesteś dokładny i zdolny do szybkiej pracy

Oferujemy
Wynagrodzenie i inne warunki zatrudnienia zgodne z CAO klienta
Zatrudnienie tymczasowe, z perspektywą stałego zatrudnienia
Zacznij współprace z nami już dziś