Monter-Ślusarz alu

Poszukujemy doświadczonych monterów/ślusarzy aluminium dla naszych klientów w Holandii

Profil Monter aluminium
Jako monter / ślusarz aluminium możesz montować i łączyć sekcje niezależnie od rysunku.
Oferta dotyczy budowy luksusowych jachtów.
Wymaga to dokładnego i technicznego spojrzenia na przydzielone zadanie.
Oczekujemy, że wykonasz swoją pracę z dużą odpowiedzialnością i fachowym podejściem do produktu.
Ponadto wymagane jest elastyczne podejście do wszystkich występujących działań.

Zadania i zakres obowiązków
Montuj i łącz sekcje niezależnie od rysunku.
Jesteś odpowiedzialny za dobry i dokładny produkt końcowy.

Edukacja i doświadczenie
Możliwość samodzielnego czytania rysunku technicznego
Udokumentowane doświadczenie jako monter aluminiowy
Wymagany podstawowy VCA
Masz intuicje techniczną

Osobowość i kompetencje
Jesteś elastyczny pod względem godzin pracy i aktywności
Jesteś dokładny i zdolny do szybkiej pracy

Oferujemy
Wynagrodzenie i inne warunki zatrudnienia zgodne z CAO small metal / CAO metalelektro
Zatrudnienie tymczasowe, z perspektywą stałego zatrudnienia
Zacznij współprace z nami już dziś!