monter kontrukcji stalowych

Dla różnych klientów w Holandii poszukujemy doświadczonych monterów.

Monter konstrukcji
Jako monter konstrukcji jesteś w stanie samodzielnie montować elementy konstrukcji z rysunku i łączyć je w różnych pozycjach.
Montowane elementy konstrukcji wykonane są ze stali typu S235 i S355.
Oczekujemy, że wykonasz swoją pracę z dużą odpowiedzialnością i należytą wiedzą o produkcie końcowym
Ponadto wymagane jest elastyczne podejście do wszystkich występujących działań podczas pracy.

Zadania i zakres obowiązków
Montowanie elementów konstrukcji, według rysunku technicznego.
Pracujesz razem z dużą grupą entuzjastycznych kolegów.
Musisz mieć doświadczenie jako monter

Edukacja i doświadczenie
Udokumentowane doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych
Wymagany podstawowy VCA
Posiadasz intuicje techniczną

Osobowość i kompetencje
Jesteś elastyczny pod względem godzin pracy i aktywności
Jesteś dokładny i zdolny do szybkiej pracy

Oferujemy
Wynagrodzenie i inne warunki zatrudnienia zgodne z CAO klienta
Zatrudnienie tymczasowe, z perspektywą stałego zatrudnienia
Zacznij z współprace z nami już dziś