Montera Kadłubów

Dla naszych klientów w Holandii poszukujemy doświadczonych monterów kadłubów ze stali / żelaza.

Profil montera kadłubów
Jako pracownik stoczni okrętowej możesz montować i szczepiać sekcje niezależnie od sekcji rysunkowych.
Oferta dotyczy przemysłu stoczniowego.
Wymagamy dokładnego i technicznego spojrzenia na wykonywaną pracę.
Oczekujemy, że wykonasz swoją pracę z dużą odpowiedzialnością i należytą znajomością materiału
Ponadto wymagane jest elastyczne podejście do wszystkich pojawiających się działań.

Zadania i zakres obowiązków
Montujesz i sczepiasz sekcje niezależnie od rysunku.
Jesteś odpowiedzialny za dobry i dokładny produkt końcowy.

Wymagania
Możliwość samodzielnego czytania rysunku
Wymagany podstawowy VCA
Posiadasz intuicje techniczną

Osobowość i kompetencje
Jesteś elastyczny pod względem godzin pracy i aktywności
Jesteś dokładny i zdolny do szybkiej pracy

Oferujemy
Wynagrodzenie i inne warunki zatrudnienia zgodne z CAO small metal, CAO metalelektro
Zatrudnienie tymczasowe, z perspektywą stałego zatrudnienia
Zacznij z nami współprace już dziś.